Nowe lokale użytkowe w Bibicach

Hala targowa małopolskie - Bibice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bibicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bibicach

Bibice to miejscowość w Małopolsce, która znajdujące się na południu należącej do powiatu krakowskiego gminy Zielonki. Jej terytorium wynosi 7,45 km2, a mieszka tu ok. 2200 osób. Całe Bibice leżą na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie w bezpośrednim sąsiedztwie 7 innych miejscowości. Zabudowa jest tu charakterystyczna dla miejscowości z dużym natężeniem domów jedno- i wielorodzinnych, a znaczne tereny pozostają jeszcze niezagospodarowane. Mimo zajmowania niewielkiego obszaru, Bibice mają sporo do zaoferowania. Atrakcyjność przyrodnicza połączona jest tu z odpowiednio rozbudowaną infrastrukturą. Na terenie miejscowości funkcjonują wszystkie niezbędne instytucje, a do centrum Krakowa jest stąd zaledwie 7 km. Znajdują się tu także ciekawe zabytki, w tym Fort Bibice. W regionie działa pierwsze polskie muzeum wiejskie. Bibice cieszą się bardzo dobrym położeniem zapewniającym dogodne połączenie z innymi miejscowościami regionu, w tym z samym Krakowem znajdującym się przy południowej granicy Bibic. Przez jej zachodnią część przebiega transkontynentalna trasa E77, której częścią jest droga krajowa nr 7.

W Bibicach aktualnie jest na sprzedaż 36 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bibicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 53,00 do 94,00 m2, w tym:

  • 11 mieszkań 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bibicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bibicach wynoszą od 7 000 zł do 8 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bibicach kosztuje 398 325 zł.

Ceny domów w Bibicach

W Bibicach mamy 13 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 159,00 do 160,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Bibicach wynoszą od 3 704 zł do 4 094 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Bibicach kosztuje 589 000 zł.

Podobne lokalizacje