Nowe lokale użytkowe w powiecie Wielickim

Hala targowa Małopolskie - Wielicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Wielickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Wielickim

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby.
Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

W powiecie Wielickim aktualnie jest na sprzedaż 321 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 222 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

14 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Wielickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 119,00 m2, w tym:

  • 10 mieszkań 1-pokojowych,
  • 37 mieszkań 2-pokojowych,
  • 140 mieszkań 3-pokojowych,
  • 32 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Wielickim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Wielickim wynoszą od 3 551 zł do 5 972 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Wielickim kosztuje 232 181 zł.

Ceny domów w powiecie Wielickim

W powiecie Wielickim mamy 102 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 87,00 do 208,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Wielickim wynoszą od 2 500 zł do 5 057 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Wielickim kosztuje 379 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Wielickim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Lokale użytkowe w powiecie Wielickim

Podobne lokalizacje