Nowe lokale użytkowe w powiecie myślenickim

Hala targowa małopolskie - myślenicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie myślenickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie myślenickim

Powiat myślenicki leży w środkowej części woj. małopolskiego i zajmuje obszar o powierzchni 673 km2, a zamieszkuje go niemal 121 000 osób. Składa się z 9 gmin, w tym 3 miejskich i 6 wiejskich. Zabudowa tych terenów jest dość rozrzucona, lecz w centrach miejscowości przyjmuje charakter zwarty. Główną rzeką przepływającą przez powiat myślenicki jest Raba, a najważniejszy zbiornik wodny to Zbiornik Dobczycki, który pełni rolę rezerwuaru wody pitnej. Na terenie powiatu mieszczą się 2 rezerwaty przyrody i 3 użytki ekologiczne, a 97,3 km2 regionu to obszar chroniony. Jest to okolica bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Okolica ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne, oświatowe, kulturalne i sportowo-rekreacyjne, co korzystnie wpływa na standard życia mieszkańców. Znajduje się tu ponad 120 szkół różnego szczebla i przeszło 60 zakładów opieki zdrowotnej. Powiat myślenicki od lat ma istotne znaczenie komunikacyjne. Dawniej biegła tędy droga królewska, obecnie przez region przechodzi trasa europejska E77 i droga krajowa nr 28.

W powiecie myślenickim aktualnie jest na sprzedaż 13 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie myślenickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 47,00 do 64,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 2-pokojowych,
  • 11 mieszkań 3-pokojowych.

W powiecie myślenickim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie myślenickim

Podobne lokalizacje