Nowe lokale użytkowe w powiecie Krakowskim

Hala targowa Małopolskie - Krakowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Krakowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Krakowskim

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nic budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

W powiecie Krakowskim aktualnie jest na sprzedaż 624 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 91 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Krakowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 62 mieszkania 1-pokojowych,
  • 104 mieszkania 2-pokojowych,
  • 275 mieszkań 3-pokojowych,
  • 66 mieszkań 4-pokojowych,
  • 20 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Krakowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Krakowskim wynoszą od 3 875 zł do 9 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Krakowskim kosztuje 147 675 zł.

Ceny domów w powiecie Krakowskim

W powiecie Krakowskim mamy 97 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 80,00 do 260,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Krakowskim wynoszą od 3 006 zł do 6 640 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Krakowskim kosztuje 445 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Krakowskim deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. W powiecie Krakowskim mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Lokale użytkowe w powiecie Krakowskim

Podobne lokalizacje