Nowe domy w Tomaszkowicach

Hala targowa małopolskie - Tomaszkowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Tomaszkowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Tomaszkowicach

Tomaszkiewice to wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie wielickim, w gminie Biskupice. Oddalona zaledwie 3 km do rynku w Wieliczce i 6 km do granic Krakowa. Tomaszkowice zamieszkuje ok. 500 mieszkańców. Przez wieś przechodzi znany przez kolarzy, czerwony szlak rowerowy. Nieruchomości na tym terenie to przede wszystkim nowe budownictwo. Okolica przypadnie do gustu osobom, które pragną zamieszkać poza miastem, jednocześnie nie tracąc z nim kontaktu.

W Tomaszkowicach aktualnie jest na sprzedaż 11 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Tomaszkowicach nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Tomaszkowicach

W Tomaszkowicach mamy 11 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 107,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Tomaszkowicach wynoszą od 4 108 zł do 4 622 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Tomaszkowicach kosztuje 459 000 zł.

Aktualnie w w Tomaszkowicach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy w Tomaszkowicach

Wybrane promocje w Tomaszkowicach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje