Nowe domy w Skawinie

Hala targowa małopolskie - Skawina

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Skawinie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Skawinie

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

W Skawinie aktualnie jest na sprzedaż 91 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 91 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Skawinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 10 mieszkań 2-pokojowych,
  • 24 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Skawinie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Skawinie wynoszą od 4 900 zł do 6 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Skawinie kosztuje 148 500 zł.

Ceny domów w Skawinie

W Skawinie mamy 49 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 92,00 do 157,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Skawinie wynoszą od 4 325 zł do 5 759 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Skawinie kosztuje 445 000 zł.

Polecane domy w Skawinie

Podobne lokalizacje