Nowe domy w Bieńczycach

Hala targowa Małopolskie - Bieńczyce

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bieńczycach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bieńczycach

Bieńczyce to XVI dzielnica Krakowa. W jej skład wchodzą osiedla: Albertyńskie, Jagiellońskie, Kalinowe, Kazimierzowskie, Kościuszkowskie, Na Lotnisku, Niepodległości, Przy Arce, Strusia, Wysokie, Złotej Jesieni. Na obszarze znajduje się kilka terenów zielonych - Park Zalew Nowohucki, Planty Bieńczyckie, ROD Hutnik, które umożliwiają spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzielnica Bieńczyce to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub dla osób starszych. Szerokie zaplecze handlowo- usługowe ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

W Bieńczycach aktualnie jest na sprzedaż 159 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 9 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bieńczycach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 18,00 do 210,00 m2, w tym:

  • 50 mieszkań 1-pokojowych,
  • 71 mieszkań 2-pokojowych,
  • 25 mieszkań 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 9-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bieńczycach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bieńczycach wynoszą od 5 200 zł do 9 150 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bieńczycach kosztuje 150 736 zł.

W Bieńczycach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Bieńczycach deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje