Nowe domy w Łagiewnikach - Borku Fałęckim

Hala targowa Małopolskie - Łagiewniki - Borek Fałęcki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łagiewnikach - Borku Fałęckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łagiewnikach - Borkach Fałęckich

Nieduża pod względem powierzchni dzielnica zajmująca teren około 5,5 kilometrów kwadratowych, w której mieszka około 15 tysięcy ludzi. Znajduje się w południowej części miasta. Od północy graniczy z Podgórzem, od wschodu z Podgórzem Duchackim, od południa z Swoszowicami, a od zachodu z Dębnikami. W Łagiewnikach znajduje się Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Kina, Centrum Handlowe Zakopianka oraz liczne punkty handlowo-usługowe i placówki edukacyjne. W dzielnicy znajduje się dobrze rozwinięta komunikacja miejska zapewniająca komfort przemieszczania się po mieście niezmotoryzowanym. Przez Łagiewniki przebiega ulica Zakopiańska, stanowiąca drogę wyjazdową z miasta w stronę Zakopanego. W dzielnicy przeważa stosunkowo niewysoka zabudowa oraz znajduje się w niej duża liczba terenów zielonych.

W Łagiewnikach - Borku Fałęckim aktualnie jest na sprzedaż 407 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łagiewnikach - Borku Fałęckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 109,00 m2, w tym:

  • 33 mieszkania 1-pokojowych,
  • 161 mieszkań 2-pokojowych,
  • 203 mieszkania 3-pokojowych,
  • 8 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łagiewnikach - Borku Fałęckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łagiewnikach - Borku Fałęckim wynoszą od 6 199 zł do 9 436 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łagiewnikach - Borku Fałęckim kosztuje 191 259 zł.

W Łagiewnikach - Borku Fałęckim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Łagiewnikach - Borku Fałęckim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Podobne lokalizacje