Nowe domy na Podgórzu Duchackim

Hala targowa małopolskie - Podgórze Duchackie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Podgórzu Duchackim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Podgórzu Duchackim

Dzielnica znajdująca się w południowej części Krakowa. Od zachodu graniczy z Łagiewnikami, od północy z Podgórzem, od wschodu z Bieżanowem-Prokocimiem, a od południa z Swoszowicami. Dzielnica zajmuje powierzchnię 10 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 53 tysiące ludzi. Sprawną komunikacje po Krakowie zapewnią arterii przebiegające przez dzielnice tj. ulica Nowosądecka, Kamieńskiego, Stanisława Stojałowskiego oraz umożliwiająca wygodny wyjazd z miasta IV obwodnica. Podgórze Duchackie to dobrze zurbanizowana dzielnica, znajdziemy tu liczne placówki oświatowe, sklepy, różnorodne punkty usługowe, a także jedno z największych w Polsce centrum handlowe Bonarka City Center.

Na Podgórzu Duchackim aktualnie jest na sprzedaż 466 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 16 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Podgórzu Duchackim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 143,00 m2, w tym:

  • 23 mieszkania 1-pokojowych,
  • 144 mieszkania 2-pokojowych,
  • 242 mieszkania 3-pokojowych,
  • 52 mieszkania 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań na Podgórzu Duchackim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Podgórzu Duchackim wynoszą od 5 900 zł do 10 685 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Podgórzu Duchackim kosztuje 225 019 zł.

Na Podgórzu Duchackim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje