Nowe domy na Bieżanowie-Prokocimiu

Hala targowa małopolskie - Bieżanów-Prokocim

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Bieżanowie-Prokocimiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bieżanowie-Prokocimiu

Znajdująca się w południowej części Krakowa dzielnica. Od strony zachodniej graniczy z Podgórzem Duchackim, a od północy z Podgórzem. Południowa i wschodnia granica dzielnicy stanowi jednocześnie granicę miasta Kraków. Obszar zajmowany przez dzielnice wynosi niecałe 17 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje go około 63 tysiące osób. W dzielnicy przeważa kameralna jednorodzinna zabudowa. Dużym atutem dzielnicy jest spora ilość terenów zielonych. W Bieżanowie-Prokocimiu mieszczą się liczne placówki oświatowe różnego szczebla, sklepy, apteki, a także punkty usługowe. Przebiegająca przez dzielnice IV obwodnica, ulica Wielicka, Bieżanowska czy Półłanki usprawniają przemieszczanie się po dzielnicy oraz poza nią.

Na Bieżanowie-Prokocimiu aktualnie jest na sprzedaż 624 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich, z których 10 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Bieżanowie-Prokocimiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 68 mieszkań 1-pokojowych,
  • 241 mieszkań 2-pokojowych,
  • 242 mieszkania 3-pokojowych,
  • 70 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Bieżanowie-Prokocimiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Bieżanowie-Prokocimiu wynoszą od 3 999 zł do 13 208 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Bieżanowie-Prokocimiu kosztuje 191 700 zł.

Na Bieżanowie-Prokocimiu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje