Nowe domy na Bieżanowie-Prokocimiu

Hala targowa małopolskie - Bieżanów-Prokocim

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Bieżanowie-Prokocimiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bieżanowie-Prokocimiu

Znajdująca się w południowej części Krakowa dzielnica. Od strony zachodniej graniczy z Podgórzem Duchackim, a od północy z Podgórzem. Południowa i wschodnia granica dzielnicy stanowi jednocześnie granicę miasta Kraków. Obszar zajmowany przez dzielnice wynosi niecałe 17 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje go około 63 tysiące osób. W dzielnicy przeważa kameralna jednorodzinna zabudowa. Dużym atutem dzielnicy jest spora ilość terenów zielonych. W Bieżanowie-Prokocimiu mieszczą się liczne placówki oświatowe różnego szczebla, sklepy, apteki, a także punkty usługowe. Przebiegająca przez dzielnice IV obwodnica, ulica Wielicka, Bieżanowska czy Półłanki usprawniają przemieszczanie się po dzielnicy oraz poza nią.

Na Bieżanowie-Prokocimiu aktualnie jest na sprzedaż 543 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Bieżanowie-Prokocimiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 29 mieszkań 1-pokojowych,
  • 218 mieszkań 2-pokojowych,
  • 227 mieszkań 3-pokojowych,
  • 62 mieszkania 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Bieżanowie-Prokocimiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Bieżanowie-Prokocimiu wynoszą od 4 199 zł do 13 208 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Bieżanowie-Prokocimiu kosztuje 204 484 zł.

Ceny domów na Bieżanowie-Prokocimiu

Na Bieżanowie-Prokocimiu mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 122,00 do 123,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Bieżanowie-Prokocimiu kosztuje 721 247 zł.

Aktualnie w na Bieżanowie-Prokocimiu deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy na Bieżanowie-Prokocimiu

Podobne lokalizacje