Nowe domy na Krowodrzy

Hala targowa małopolskie - Krowodrza

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Krowodrzy. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Krowodrzy

Dzielnica sąsiadująca od strony wschodniej ze Starym Miastem Krakowa. Od strony południowej graniczy ze Zwierzyńcem, od zachodu z Bronowicami, a od północy z Prądnikiem Białym. Niedużą pod względem powierzchni (niepełna 5,5 kilometrów kwadratowych) dzielnice zamieszkuje około 35 tysięcy ludzi. Na terenie Krowodrzy mieści się Miasteczko Studenckie AGH, Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Fizyki, Matematyki, Informatyki Politechniki Krakowskiej, Biblioteka Jagiellońska oraz Muzeum Narodowe. W dzielnicy przeważa stosunkowo niewysoka zabudowa wielorodzinna. Wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy – liczne sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, oraz rozwinięta sieć dróg – ulica Władysława Reymonta, Czarnowiejska, Nawojki, Piastowska, Juliusza Lea, Królewska, Wrocławska, czy Aleja Kijowska, pozytywnie oddziałują na komfort życia.

Na Krowodrzy aktualnie jest na sprzedaż 734 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 22 inwestycjach deweloperskich, z których 67 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Krowodrzy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 21,00 do 186,00 m2, w tym:

  • 37 mieszkań 1-pokojowych,
  • 396 mieszkań 2-pokojowych,
  • 213 mieszkań 3-pokojowych,
  • 61 mieszkań 4-pokojowych,
  • 10 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Krowodrzy

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Krowodrzy wynoszą od 7 375 zł do 13 716 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Krowodrzy kosztuje 267 000 zł.

Na Krowodrzy nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Krowodrzy deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje