Nowe domy na Zwierzyńcu

Hala targowa Małopolskie - Zwierzyniec

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Zwierzyńcu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zwierzyńcu

Posiadająca największą ilość terenów zielonych i rekreacyjnych dzielnica Krakowa. Zwierzyniec zajmuje teren liczący niespełna 29 kilometrów kwadratowych, który zamieszkuje około 20 tysięcy osób. Południową granicę dzielnicy wyznacza Wisła, zaś je zachodnia granica stanowi równocześnie część granicy Krakowa. Od strony północnej Zwierzyniec sąsiaduje z Bronowicami i Krowodrzą, a od strony wschodniej ze Starym Miastem. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska i drogowa w dzielnicy sprawia, iż jest to jedna z bardziej prestiżowych części Krakowa. Dogodne połączenie z centrum miasta jak i innymi dzielnicami zapewniają ulice: Królowej Jadwigi, Księcia Józefa, Starowolska, Podłużna, Junacka, Jesionowa i Piastowska.

Na Zwierzyńcu aktualnie jest na sprzedaż 138 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich, z których 28 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Zwierzyńcu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 183,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 1-pokojowych,
  • 56 mieszkań 2-pokojowych,
  • 39 mieszkań 3-pokojowych,
  • 21 mieszkań 4-pokojowych,
  • 4 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań na Zwierzyńcu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Zwierzyńcu wynoszą od 6 705 zł do 17 499 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Zwierzyńcu kosztuje 330 000 zł.

Ceny domów na Zwierzyńcu

Na Zwierzyńcu mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 218,00 do 250,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Zwierzyńcu wynoszą od 5 723 zł do 8 080 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Zwierzyńcu kosztuje 1 250 000 zł.

Polecane domy na Zwierzyńcu

Podobne lokalizacje