Nowe domy w Bochni

Hala targowa Małopolskie - Bochnia

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bochni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bochni

Bochnia to miasto znajdujące się w granicach województwa małopolskiego, w powiecie bocheńskim. Jest jednym z najstarszych miast Małopolski. Pierwsza wzmianka o regionie pochodzi z 1198 roku. Bogate złoża soli w regionie sprawiły, iż miasto od początku istnienia, dynamicznie się rozwijało. Później nastąpiło spowolnienie, spowodowane szeregiem klęsk - epidemią morowego powietrza, potopem szwedzkim czy zniszczeniami górniczymi. Bochnia po wojnie zaczęła się ponownie, stopniowo rozwijać, a po 1999 roku rozbudowano sieci elektryczne, kanalizacyjne, wodociągowe. Powstało wiele zakładów przemysłowych. W Kopalni Soli wstrzymano wydobycie i przekształcono ją w uzdrowisko i atrakcję turystyczną.

W Bochni aktualnie jest na sprzedaż 7 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bochni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 60,00 do 64,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bochni

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bochni wynoszą od 4 444 zł do 5 037 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bochni kosztuje 283 880 zł.

W Bochni nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Bochni deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Podobne lokalizacje