Nowe domy w powiecie wielickim

Hala targowa małopolskie - wielicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wielickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wielickim

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby.
Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

W powiecie wielickim aktualnie jest na sprzedaż 419 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 99 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

14 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wielickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 117,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 96 mieszkań 2-pokojowych,
  • 185 mieszkań 3-pokojowych,
  • 73 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie wielickim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie wielickim wynoszą od 3 850 zł do 6 400 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie wielickim kosztuje 218 500 zł.

Ceny domów w powiecie wielickim

W powiecie wielickim mamy 29 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 68,00 do 239,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie wielickim wynoszą od 2 713 zł do 5 057 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie wielickim kosztuje 325 775 zł.

Aktualnie w w powiecie wielickim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie wielickim

Wybrane promocje w powiecie wielickim

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w powiecie wielickim

Podobne lokalizacje