Nowe domy w powiecie tatrzańskim

Hala targowa małopolskie - tatrzański

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie tatrzańskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie tatrzańskim

Niewielki powiat tatrzański to bardzo specyficzna część województwa małopolskiego. Na jego terenie znajdują się najwyższe partie polskich gór. Stolicą powiatu tatrzańskiego jest Zakopane będące odrębna gmina miejską. W skład powiatu tatrzańskiego także wchodzą cztery gminy: Bukowina Tatrzańska, Poronin, Biały Dunajec oraz Kościelisko. Zakopane już od wielu lat jest określane jako „zimowa stolica Polski”, jednakże ruch turystyczny występuje tam przez cały rok. Turystyka jest bardzo istotnym źródłem dochodów lokalnej ludności. Większość górali zdecydowało się na porzucenie pasterstwa czy uprawy roli na rzecz działalności agroturystycznej. Spowodowało to wzrost zamożności powiatu tatrzańskiego. Obecnie, wiele zamożnych osób, które regularnie odwiedzają region jest zainteresowanych zakupem własnego lokum na terenie Tatr. Odpowiedzią na ich potrzeby jest oferta małopolskich deweloperów. Architektura powstających budynków często jest wzorowana na tradycyjnych góralskich domostwach.

W powiecie tatrzańskim aktualnie jest na sprzedaż 30 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 16 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie tatrzańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 17,00 do 65,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 20 mieszkań 2-pokojowych,
  • 6 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie tatrzańskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie tatrzańskim wynoszą od 11 159 zł do 21 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie tatrzańskim kosztuje 311 696 zł.

W powiecie tatrzańskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie tatrzańskim

Podobne lokalizacje