Nowe domy w powiecie Krakowskim

Hala targowa Małopolskie - Krakowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Krakowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Krakowskim

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nic budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

W powiecie Krakowskim aktualnie jest na sprzedaż 636 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 22 inwestycjach deweloperskich, z których 95 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Krakowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 127,00 m2, w tym:

  • 57 mieszkań 1-pokojowych,
  • 103 mieszkania 2-pokojowych,
  • 255 mieszkań 3-pokojowych,
  • 60 mieszkań 4-pokojowych,
  • 18 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Krakowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Krakowskim wynoszą od 3 790 zł do 9 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Krakowskim kosztuje 148 500 zł.

Ceny domów w powiecie Krakowskim

W powiecie Krakowskim mamy 143 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 78,00 do 212,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Krakowskim wynoszą od 3 006 zł do 6 640 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Krakowskim kosztuje 356 354 zł.

Aktualnie w w powiecie Krakowskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie Krakowskim

Domy na sprzedaż w powiecie Krakowskim

Podobne lokalizacje