Nowe domy w Krakowie

Hala targowa małopolskie - Kraków

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Krakowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Krakowie

Uważany za kulturalną stolicę Polski Kraków to leżące nad Wisłą miasto wojewódzkie Małopolski. Liczy sobie ok. 760 tysięcy mieszkańców i zajmuje 327 km2, co daje mu 2. miejsce w kraju pod względem powierzchni i zaludnienia. Jako dawna stolica Polski, Kraków pełen jest zabytków, a do najsłynniejszych należą Wawel i Sukiennice. Zabudowa miasta jest bardzo zróżnicowana. Barok przeplata się z gotykiem i klasycyzmem, a obok starych budowli wznoszą się nowoczesne powierzchnie biurowe zajmujące już ponad 0,5 mln m2. Nie brak zakładów przemysłowych zlokalizowanych w sąsiedztwie zwartej zabudowy mieszkalnej, która stale się rozwija. Najwięcej nowych mieszkań powstaje na Podgórzu. Do czynników determinujących dynamiczny rozwój miasta należą m.in. obecność Specjalnej Strefy Ekonomicznej i rozbudowana infrastruktura. Biegną tędy 3 drogi wojewódzkie i 5 dróg krajowych, a zachodnią granicą ciągnie się międzynarodowa autostrada A4. Przez Kraków przebiegają liczne trasy kolejowe i Droga Wodna Górnej Wisły. Funkcjonuje tu lotnisko im. Jana Pawła II oferujące loty do najważniejszych punktów Europy. W Krakowie istnieje wiele terenów zielonych, a największe z nich można znaleźć w jego zachodniej części, w dzielnicach Zwierzyniec i Łagiewniki. O każdej porze roku miasto tętni życiem, od lat pozostając centrum życia kulturalnego, uniwersyteckiego i gospodarczego.

W Krakowie aktualnie jest na sprzedaż 6 371 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 208 inwestycjach deweloperskich, z których 517 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

23 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Krakowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 17,00 do 230,00 m2, w tym:

  • 515 mieszkań 1-pokojowych,
  • 2 108 mieszkań 2-pokojowych,
  • 2 711 mieszkań 3-pokojowych,
  • 669 mieszkań 4-pokojowych,
  • 96 mieszkań 5-pokojowych,
  • 10 mieszkań 6-pokojowych,
  • 2 mieszkania 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Krakowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Krakowie wynoszą od 3 999 zł do 20 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Krakowie kosztuje 148 500 zł.

Ceny domów w Krakowie

W Krakowie mamy 201 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 80,00 do 221,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Krakowie wynoszą od 3 630 zł do 7 136 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Krakowie kosztuje 359 000 zł.

Aktualnie w w Krakowie deweloperzy przygotowali 23 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 6 nieruchomościach. W Krakowie mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane domy w Krakowie

Wybrane promocje w Krakowie

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w Krakowie

Podobne lokalizacje