Nowe mieszkania w Karniowicach

Hala targowa małopolskie - Karniowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Karniowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Karniowicach

Karniowice to malownicza wioska zlokalizowana w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zabierzów. Miejscowość położona na południowych zboczach Wyżyny Olkuskiej i w Rowie Krzeszowickim. Ze względu na ujmujący krajobraz i cenną przyrodę, północne tereny włączone zostały w obszar Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskiej. Ciekawe ukształtowanie terenu oraz zielona okolica sprzyjają spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. To także idealne miejsce dla rodzin z dziećmi szukających ucieczki od zgiełku miasta. Podróż do centrum Krakowa, autem zajmuje około 20 minut, dlatego Karniowice są doskonałą alternatywą mieszkaniową dla osób pracujących w małopolskiej metropolii. Przestronne tereny, zabudowa jednorodzinna oraz kameralna atmosfera to wielki atut tutejszej okolicy.

Miłośników pieszych wędrówek i rowerowych eskapad, na pewno ucieszą szlaki turystyczne o zróżnicowanym poziomie trudności. W pobliżu znajdują się dwie szkoły podstawowe, jedna zlokalizowana w Bolechowicach – 1,2 km, druga w Kobylanach- odległość ok. 2 km. Spacerem w 10 minut dostaniemy się do pobliskich delikatesów i sklepów spożywczych.

W Karniowicach aktualnie jest na sprzedaż 5 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 5 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Karniowicach nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Karniowicach

W Karniowicach mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 174,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Karniowicach wynoszą 3 006 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Karniowicach kosztuje 524 000 zł.

Podobne lokalizacje