Nowe mieszkania w Grabówkach

Hala targowa małopolskie - Grabówki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Grabówkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Grabówkach

Grabówki to miejscowość zlokalizowana na malowniczym terenie z widokiem, na zielone Pogórze Wielickie. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 gwarantuje szybki dojazd do samego centrum Krakowa. Do Grabówki dojedziemy licznymi busami lub linią MPK S.A. Kraków 214. W pobliżu miejscowości znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla dzieci. Z Grabówki dzieli nas odległość 12 km do Puszczy Niepołomickiej, która pozwoli na spacery i podziwianie piękna przyrody. Lokalizacja gwarantuje nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród otaczającej zielni, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

W Grabówkach aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Grabówkach nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Grabówkach

W Grabówkach mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 138,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Grabówkach wynoszą 3 900 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Grabówkach kosztuje 538 200 zł.

Podobne lokalizacje