Nowe mieszkania na Grzegórzkach

Hala targowa małopolskie - Grzegórzki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Grzegórzkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Grzegórzkach

Dzielnica zlokalizowana w północnej, centralnej części Krakowa. Pod względem powierzchni jest to niewielka dzielnica, obejmuje niespełna 6 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 30 tysięcy mieszkańców. Od strony zachodniej graniczy ze Starym Miastem, od południowej, przez Wisłę z Podgórzem, od wschodu z Czyżynami, a od Północy z Prądnikiem Czerwonym. Grzegórzki to prestiżowa dzielnica zlokalizowana w sercu Krakowa, gwarantująca dostęp do licznych punktów handlowo usługowych, kulturalnych czy sportowych i rekreacyjnych np. Centrum Handlowe Plaza, Galeria Kazimierz. Przez dzielnice przebiegają główne arterie miasta np. ulica Mogilska, Aleja Pokoju, Kotlarska czy Grzegórzecka, które usprawniają przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi częściami Krakowa

Na Grzegórzkach aktualnie jest na sprzedaż 567 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 19 inwestycjach deweloperskich, z których 19 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Grzegórzkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 230,00 m2, w tym:

  • 82 mieszkania 1-pokojowych,
  • 195 mieszkań 2-pokojowych,
  • 236 mieszkań 3-pokojowych,
  • 28 mieszkań 4-pokojowych,
  • 14 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Grzegórzkach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Grzegórzkach wynoszą od 7 200 zł do 20 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Grzegórzkach kosztuje 325 164 zł.

Ceny domów na Grzegórzkach

Na Grzegórzkach mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 53,00 do 118,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Grzegórzkach wynoszą od 7 800 zł do 9 000 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Grzegórzkach kosztuje 476 550 zł.

Aktualnie w na Grzegórzkach deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane mieszkania na Grzegórzkach

Wybrane promocje na Grzegórzkach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje