Nowe mieszkania w Nowej Hucie

Hala targowa małopolskie - Nowa Huta

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Nowej Hucie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Nowej Hucie

Położona w północnej części, największa pod względem powierzchni dzielnica Krakowa. Zajmuje obszar około 73 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 60 tysięcy osób. Wschodnia i północna granica Nowej Huty wyznacza równocześnie cześć granicy miasta. Dzielnica sąsiaduje, od zachodniej strony, z Czyżynami, od Północy z Bieńczycami i Wzgórzami Krzesławickimi, a od strony południowej z rzeką Wisłą. Dzielnice charakteryzuje przestrzeń oraz duża liczba terenów zielonych, parków, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku i odcięcia się od codziennego zgiełku miasta. Na wygodę życia w dzielnicy wpływają znajdujące się w niej liczne różne punkty handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne różnego szczebla. Sprawne przemieszczanie się po Nowej Hucie oraz poza jej granice umożliwiają przebiegające przez nią arterie: Igołomska, Klasztorna, aleja Solidarności, Aleja Jana Pawła II, Ujastek Mogilski i Bulwarowa.

W Nowej Hucie aktualnie jest na sprzedaż 6 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Nowej Hucie nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Nowej Hucie

W Nowej Hucie mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 143,00 do 175,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Nowej Hucie wynoszą od 3 257 zł do 3 529 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Nowej Hucie kosztuje 499 000 zł.

Podobne lokalizacje