Nowe mieszkania w Nowej Hucie

Hala targowa małopolskie - Nowa Huta

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Nowej Hucie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Nowej Hucie

Położona w północnej części, największa pod względem powierzchni dzielnica Krakowa. Zajmuje obszar około 73 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 60 tysięcy osób. Wschodnia i północna granica Nowej Huty wyznacza równocześnie cześć granicy miasta. Dzielnica sąsiaduje, od zachodniej strony, z Czyżynami, od Północy z Bieńczycami i Wzgórzami Krzesławickimi, a od strony południowej z rzeką Wisłą. Dzielnice charakteryzuje przestrzeń oraz duża liczba terenów zielonych, parków, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku i odcięcia się od codziennego zgiełku miasta. Na wygodę życia w dzielnicy wpływają znajdujące się w niej liczne różne punkty handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne różnego szczebla. Sprawne przemieszczanie się po Nowej Hucie oraz poza jej granice umożliwiają przebiegające przez nią arterie: Igołomska, Klasztorna, aleja Solidarności, Aleja Jana Pawła II, Ujastek Mogilski i Bulwarowa.

W Nowej Hucie aktualnie jest na sprzedaż 27 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Nowej Hucie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 72,00 m2, w tym:

  • 21 mieszkań 2-pokojowych,
  • 6 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Nowej Hucie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Nowej Hucie wynoszą od 6 927 zł do 7 828 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Nowej Hucie kosztuje 284 757 zł.

W Nowej Hucie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Nowej Hucie

Podobne lokalizacje