Nowe mieszkania na Dębnikach

Hala targowa małopolskie - Dębniki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Dębnikach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Dębnikach

Zlokalizowana w południowej części, jedna z największych, dzielnic Krakowa, zajmująca powierzchnię około 42 kilometrów kwadratowych i zamieszkała przez około 57 tysięcy mieszkańców. Zachodnia i południowa granica dzielnicy stanowi jednocześnie granicę miasta Kraków. Północną granicę dzielnicy wyznacza rzeka Wisła. Od strony Zachodniej graniczy z Podgórzem, Łagiewnikami-Borek - Fałęcki oraz Swoszowicami. W Dębnikach, poprzez dużą dostępność terenów do zabudowy powstaje spora ilość nowych inwestycji mieszkaniowych, a wraz z tym różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki edukacyjne różnego szczebla. W dzielnicy znajduje się III Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowski Park Technologiczny oraz Zespół Szkół Łączności. Sprawne połączenie komunikacyjne umożliwiają znajdujące się w dzielnicy ulice: IV obwodnica, Kapelańska, Michała Bobrzyńskiego, Kobierzyńska, Tyniecka, Skotnicka, czy Monte Cassino, która łączy Dębniki ze Stary Miastem.

Na Dębnikach aktualnie jest na sprzedaż 1 232 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 37 inwestycjach deweloperskich, z których 155 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Dębnikach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 16,00 do 166,00 m2, w tym:

  • 105 mieszkań 1-pokojowych,
  • 433 mieszkania 2-pokojowych,
  • 424 mieszkania 3-pokojowych,
  • 163 mieszkania 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych,
  • 4 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Dębnikach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Dębnikach wynoszą od 4 900 zł do 15 070 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Dębnikach kosztuje 148 500 zł.

Ceny domów na Dębnikach

Na Dębnikach mamy 94 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 84,00 do 221,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Dębnikach wynoszą od 4 600 zł do 5 759 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Dębnikach kosztuje 445 000 zł.

Aktualnie w na Dębnikach deweloperzy przygotowali 8 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane mieszkania na Dębnikach

Wybrane promocje na Dębnikach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje