Nowe mieszkania na Wzgórzach Krzesławickich

Hala targowa małopolskie - Wzgórza Krzesławickie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Wzgórzach Krzesławickich. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wzgórzach Krzesławickich

Dzielnica XVII (Wzgórza Krzesławickie) ze względu na rzeźbę terenu góruje nad pozostałą częścią Krakowa. Władze miasta wyodrębniły Dzielnicę XVII w 1991 roku. W ramach poprzedniego podziału administracyjnego Krakowa okolice Wzgórz Krzesławickich wchodziły w skład rozległej dzielnicy Nowa Huta. Opisywany teren podobnie jak Mistrzejowice i Bieńczyce miał służyć jako zaplecze dla nowohuckiego kombinatu. Dlatego już na początku lat 60 – tych rozpoczęto budowę pierwszego osiedla mieszkaniowego (Os. Na Wzgórzach). Do końca lat 80 – tych na opisywanym terenie powstało jeszcze jedno osiedle wielkopłytowe (Os. Na Stoku). Obecnie w Dzielnicy XVII coraz częściej lokalizuje się nowe inwestycje mieszkaniowe. Są one przeznaczone dla osób, które mogą zaakceptować sporą odległość do centralnej części Krakowa.

Na Wzgórzach Krzesławickich aktualnie jest na sprzedaż 57 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Wzgórzach Krzesławickich mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 21 mieszkań 2-pokojowych,
  • 18 mieszkań 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Wzgórzach Krzesławickich

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Wzgórzach Krzesławickich wynoszą od 5 450 zł do 6 999 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Wzgórzach Krzesławickich kosztuje 221 941 zł.

Ceny domów na Wzgórzach Krzesławickich

Na Wzgórzach Krzesławickich mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 99,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Wzgórzach Krzesławickich kosztuje 497 000 zł.

Aktualnie w na Wzgórzach Krzesławickich deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania na Wzgórzach Krzesławickich

Podobne lokalizacje