Nowe mieszkania w powiecie krakowskim

Hala targowa małopolskie - krakowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie krakowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie krakowskim

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nic budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

W powiecie krakowskim aktualnie jest na sprzedaż 288 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich, z których 153 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie krakowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 114,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 11 mieszkań 2-pokojowych,
  • 111 mieszkań 3-pokojowych,
  • 42 mieszkania 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie krakowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie krakowskim wynoszą od 4 498 zł do 7 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie krakowskim kosztuje 148 500 zł.

Ceny domów w powiecie krakowskim

W powiecie krakowskim mamy 115 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 80,00 do 212,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie krakowskim wynoszą od 3 630 zł do 7 400 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie krakowskim kosztuje 445 000 zł.

Aktualnie w w powiecie krakowskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w powiecie krakowskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie krakowskim

Podobne lokalizacje