Nowe domy w powiecie Nowosolskim

Hala targowa Lubuskie - Nowosolski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Nowosolskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Nowosolskim

Powiat nowosolski jest częścią województwa lubuskiego. Utworzone zostało w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Głównym miastem regionu jest Nowa Sól. Około 38 procent całego obszaru stanowią malownicze lasy. Są one bogate w różnego rodzaju ptactwo: wodne, drapieżne czy wodno-błotne. Bogate w runo leśne i zwierzynę łowną lasy to nie jedyne skarby powiatu. W Bytomiu Odorzańskim znajduje się zaliczany do najpiękniejszych w Polsce renesansowy rynek, a w gminie Siedlisko zwiedzić można zabytkowy zamek rodu Schönaichów i Mauzoleum Księżnej Wandy Dönnersmark. Powiat nowosolski jest także bardzo dobrym miejscem do wypoczynki. Działa tam wiele ośrodków zapewniających bazę noclegową, a także żywieniową.

W powiecie Nowosolskim aktualnie jest na sprzedaż 12 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 12 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

12 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Nowosolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 48,00 do 82,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 2-pokojowych,
  • 7 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Nowosolskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Nowosolskim wynoszą 3 650 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Nowosolskim kosztuje 176 222 zł.

W powiecie Nowosolskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie Nowosolskim

Podobne lokalizacje