Nowe domy w Zielonej Górze

Hala targowa Lubuskie - Zielona Góra

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zielonej Górze. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zielonej Górze

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

W Zielonej Górze aktualnie jest na sprzedaż 15 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 8 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

8 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zielonej Górze mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 49,00 do 83,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Zielonej Górze

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Zielonej Górze wynoszą od 3 700 zł do 4 290 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Zielonej Górze kosztuje 206 106 zł.

W Zielonej Górze nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Zielonej Górze deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Podobne lokalizacje