Nowe mieszkania w Zielonej Górze

Hala targowa lubuskie - Zielona Góra

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zielonej Górze. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zielonej Górze

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

W Zielonej Górze aktualnie jest na sprzedaż 741 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 8 inwestycjach deweloperskich, z których 211 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

18 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zielonej Górze mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 135,00 m2, w tym:

  • 22 mieszkania 1-pokojowych,
  • 325 mieszkań 2-pokojowych,
  • 306 mieszkań 3-pokojowych,
  • 88 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Zielonej Górze

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Zielonej Górze wynoszą od 3 100 zł do 4 950 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Zielonej Górze kosztuje 130 560 zł.

W Zielonej Górze nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Zielonej Górze deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Zielonej Górze

Wybrane promocje w Zielonej Górze

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje