Nowe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

Hala targowa Lubuskie - Gorzów Wielkopolski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gorzowie Wielkopolskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

W Gorzowie Wielkopolskim aktualnie jest na sprzedaż 243 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 54 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

124 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Gorzowie Wielkopolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 90,00 m2, w tym:

  • 34 mieszkania 1-pokojowych,
  • 92 mieszkania 2-pokojowych,
  • 105 mieszkań 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim wynoszą od 3 400 zł do 4 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim kosztuje 97 660 zł.

W Gorzowie Wielkopolskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

Podobne lokalizacje