Nowe mieszkania w Nowej Soli

Hala targowa Lubuskie - Nowa Sól

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Nowej Soli. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Nowej Soli

Nowa Sól to miasto znajdujące się w granicach województwa lubuskiego. Posiada status gminy miejskiej oraz jest siedzibą powiatu nowosolskiego, a także członkiem Związku Miast Polskich. Wraz z Zieloną Górą oraz Sulechowem tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Aktualnie Nowa Sól stanowi jeden z większych ośrodków przemysłowych na zachodzie Polski. Działa tam wiele przedsiębiorstw, które zajmują się działalnością w branżach: metalowej, maszynowej, elektrotechnicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, elektronicznej. Ponadto, Nowa Sól należy do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której powstało wiele fabryk.

W Nowej Soli aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Nowej Soli mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 48,00 do 82,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Nowej Soli

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Nowej Soli wynoszą 3 790 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Nowej Soli kosztuje 183 701 zł.

W Nowej Soli nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Nowej Soli

Podobne lokalizacje