Nowe domy w powiecie puławskim

Hala targowa lubelskie - puławski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie puławskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie puławskim

Powiat puławski należy do jednych z ciekawszych zakątków Polski. Niepowtarzalne walory krajoznawczo-przyrodnicze oraz historia wymieszana z nowoczesnością stanowią o atrakcyjności tego regionu. Blisko 1/3 powiatu stanowi Kazimierski Park Krajobrazowy. Na terenie ziemi puławskiej znajduje się także wiele zabytków. Znajdowała się tam siedziba książąt Czartoryskich, po których pozostał zespół pałacowo-parkowy. Równie atrakcyjnym miejscem jest Kazimierz Dolny stanowiący perłę polskiego renesansu oraz jeden z największych zamków obronnych w Polsce, który zlokalizowany jest w Janowiecu. Powiat puławski posiada także nieskażone w dużej mierze środowisko naturalne, co sprawiło iż ponad 60 procent powierzchni regionu zajmują użytki rolne.

W powiecie puławskim aktualnie jest na sprzedaż 111 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 33 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie puławskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 139,00 m2, w tym:

  • 19 mieszkań 1-pokojowych,
  • 37 mieszkań 2-pokojowych,
  • 44 mieszkania 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie puławskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie puławskim wynoszą od 5 100 zł do 12 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie puławskim kosztuje 161 700 zł.

W powiecie puławskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie puławskim

Podobne lokalizacje