Nowe domy w Bialskim

Hala targowa Lubelskie - Bialski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bialskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bialskim

Powiat bialski jest jednym z trzech największych powiatów w Polsce, położony w środkowo-wschodniej części kraju, w województwie lubelskim. Na tym terenie znajduje się nowoczesny Terminal Samochodowy w Koroszczynie oraz największy w Polsce zespół lądowych urządzeń przeładunkowych w Małaszewiczach. Powiat bialski jest także obszarem atrakcyjnym turystycznie. Do urokliwych miejsc należą wspaniałe krajobrazowo tereny nadbużańskie. W powiecie znajdują się unikalne w skali kraju obiekty sakralne między innymi: w Kodniu, Leśnej Podlaskiej, Pratulinie, Jabłecznej i Kostomłotach oraz zespoły pałacowe m.in. w Cieleśnicy i Romanowie. W Janowie Podlaskim funkcjonuje słynna na całym świecie stadnina koni czystej krwi arabskiej.

W Bialskim aktualnie jest na sprzedaż 16 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bialskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 51,00 do 76,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 2-pokojowych,
  • 9 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bialskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bialskim wynoszą od 3 200 zł do 3 550 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bialskim kosztuje 162 784 zł.

W Bialskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w Bialskim

    Podobne lokalizacje