Nowe domy w Puławach

Hala targowa lubelskie - Puławy

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Puławach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Puławach

Puławy zlokalizowane są w województwie lubelskim. Są ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym regionu. Nałęczów jest również miastem, w którym powstało pierwsze muzeum na Ziemiach Polskich oraz jedno z najstarszych w Europie Środkowej. Jest to również atrakcyjny region dla inwestorów. Działa tam Puławski Park Przemysłowy, którego zadaniem jest przyciągnąć poprzez ulgi podatkowe inwestorów. Część terenów inwestycyjnych w Puławach, położonych w obrębie Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. została także włączona do Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W Puławach aktualnie jest na sprzedaż 78 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Puławach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 77,00 m2, w tym:

  • 12 mieszkań 1-pokojowych,
  • 26 mieszkań 2-pokojowych,
  • 30 mieszkań 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Puławach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Puławach wynoszą od 5 100 zł do 5 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Puławach kosztuje 161 700 zł.

W Puławach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje