Nowe mieszkania w powiecie lubelskim

Hala targowa lubelskie - lubelski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie lubelskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie lubelskim

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu ponad 70 szkół podstawowych i ponad 20 gimnazjów, a także 8 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są tu dwa szpitale powiatowe, 42 apteki. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. Mieszczą się tu m.in. trzy pływalnie, cztery stadiony, a także 17 bibliotek publicznych i 9 ośrodków oraz centrów kultury. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

W powiecie lubelskim aktualnie jest na sprzedaż 242 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 20 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie lubelskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 107,00 m2, w tym:

  • 66 mieszkań 2-pokojowych,
  • 74 mieszkania 3-pokojowych,
  • 61 mieszkań 4-pokojowych,
  • 9 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie lubelskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie lubelskim wynoszą od 6 381 zł do 6 692 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie lubelskim kosztuje 275 000 zł.

Ceny domów w powiecie lubelskim

W powiecie lubelskim mamy 28 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 112,00 do 230,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie lubelskim wynoszą od 4 342 zł do 5 172 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie lubelskim kosztuje 580 000 zł.

Polecane mieszkania w powiecie lubelskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie lubelskim

Podobne lokalizacje