Stoisko dewelopera "Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

Targi Mieszkaniowe łódzkie

"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze

Firma budowlano - projektowa "WARBED" s.c.
mgr inż. Rafał Wardencki, mgr inż. Michał Kubiak

Jesteśmy firmą budowlano-projektową postrzeganą przez klientów jako rzetelny, godny zaufania, działający profesjonalnie partner. Dysponujemy potencjałem pozwalającym zrealizować nawet najtrudniejsze działania inwestycyjne. Koncentrujemy się na Kliencie i jego potrzebach, jesteśmy elastyczni i uczciwi w stosunku do naszych partnerów biznesowych. Gwarantujemy Klientowi najwyższej jakości usługi, sprawną organizację przedsięwzięcia, szybkie tempo robót oraz profesjonalną kadrę techniczną. Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap procesu inwestycyjnego oraz za naszych pracowników. Potwierdzeniem standardów naszej pracy są kolejne inwestycje, które zadowoleni Klienci powierzają nam do wykonania.


Od projektu po realizację ...

Zajmujemy się projektowaniem architektoniczno-budowlanym w zakresie: domów indywidualnych, wielorodzinnych, biur, magazynów, hoteli, obiektów budowlanych, użyteczności publicznej itd. Mamy duże doświadczenie w adaptacji istniejących budynków, aranżacji wnętrz (sklepy, biura, budynki mieszkalne). Jesteśmy kreatywni, dzięki czemu nasze obiekty wyróżniają się na tle innych budynków. Dysponujemy fachowym i zgranym zespołem ludzi z długoletnim stażem w branży projektowo-wykonawczej, którzy każdy obiekt tworzą z pasją i rzetelnością. Zajmujemy się również przygotowaniem i realizacją inwestycji oraz nadzorem budowy.
Inwestycje prowadzimy od podstaw, kompleksowo wykonujemy domy „pod klucz” . Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usług, ale również na fachową poradę w kwestiach budowlanych.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

"Warbed" S.C. Rafał Wardencki Michał Kubiak

Strona internetowa dewelopera