Stoisko dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe łódzkie

Tree Development Group Sp. z o.o.
Apartamenty Arte

Tree Development Group Sp. z o.o.

Posiadamy 213 ofert
w 6 inwestycjach

Ceny od 5 149 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

Tree Development Group jest grupa kapitałową specjalizującą  się w przedsięwzięciach deweloperskich.

Od 2008 roku jesteśmy członkiem PZFD (Polskiego Związku Firm Developerskich).Oferujemy prestiżowe i nowoczesne domy w najwyższej jakości wykonania za przystępną cenę. Wybierając nasze inwestycje chcemy łączyć zdrowie z wygodą, dlatego też lokalizacje naszych osiedli zapewniają bliskość natury oraz wygodną i szybką komunikację z centrum miasta.

Zebraliśmy zespół specjalistów z bardzo bogatym doświadczeniem w branży budowlanej. Członkowie naszego Działu Technicznego byli bezpośrednio związani z nadzorowaniem i koordynacją realizacji wielu inwestycji na terenie woj. łódzkiego, o łącznej wartości przekraczającej ponad 500 mln PLN.BRZOZOWA ALEJA (www. BrzozowaAleja.pl) to nasza najnowsza inwestycja, skierowana do rodzin ceniących spokój i naturę, do osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów. Realizujemy osiedle domów jednorodzinnych i apartamentowych dla ok. 100 rodzin w dzielnicy Łódz-Widzew.

Prestiż Brzozowej Alei, to nie tylko jej położenie – to także standard wykonania budynków i infrastruktury wspólnej. Ceramiczne materiały ścienne i dachowe zapewnią ciepło i doskonałą izolację akustyczną budynków. Drewniane elementy elewacji, brukowe uliczki oraz stylizowane oświetlenie nadają Brzozowej Alei przytulny parkowy charakter i podkreślają bliskość natury oraz wysoki standard osiedla. Dla rodzin z małymi dziećmi dużym atutem będzie prywatne przedszkole ze żłobkiem w pobliżu osiedla.Bankiem finansującym budowę Brzozowej Alei jest bank PKO BP.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Tree Development Group Sp. z o.o.

Tree Development Group Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera