Stoisko dewelopera Pro-Inwest Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe łódzkie

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 47,6 m2

Inwestycja Osiedle Rąbieńska Etap II i III

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 60

Pro-Inwest Sp. z o.o.

Szczegóły oferty

Oznaczenie mieszkania5/0/E
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena stara: 245 140 zł (przecena 3%) nowa: 239 000 zł
Zapytaj o rabat
Cena za m2 5 021 zł/m2
Powierzchnia mieszkania47,60 m2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Liczba pokoi2 pokoje
Rodzaj kuchni informacja u dewelopera
Liczba łazienekposiada 1 łazienkę
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm
Piętro parter
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2017 roku
Termin oddania 3 kw. 2019 roku
Komórki lokatorskie posiada
Miejsca postojowe

miejsca postojowe naziemne garaż

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z własnością gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o mieszkaniu

Nowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze, o powierzchni 47,6 m2, w cenie 239 000 zł, cena za metr kwadratowy to 5 021 zł. Wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm. Oferta o oznaczeniu 5/0/E znajduje się w inwestycji Osiedle Rąbieńska Etap II i III, przy ul. Rąbieńska 60 i jest realizowana przez dewelopera Pro-Inwest Sp. z o.o.. Oferta nie jest objęta programem dopłat MDM.

Opis inwestycji Osiedle Rąbieńska Etap II i III

Pro­jekt powstaje na Złot­nie — pre­sti­żo­wej i cenio­nej czę­ści Łodzi — przy ulicy Rąbień­skiej 62 zakłada budowę 5 funk­cjo­nal­nych budyn­ków, w któ­rych znaj­duje się około 90 lokali miesz­kal­nych, poło­żo­nych w bez­po­śred­nim sąsiedz­twie tere­nów o prze­wa­ża­ją­cej zabu­do­wie jednorodzinnej.

Ofe­ru­jemy lokale o pow. od 28m2 do 73m2 wraz z infra­struk­turą tech­niczną, gara­żami, miej­scami par­kin­go­wymi, dro­gami wewnętrz­nymi, oświe­tle­niem oraz pla­cem zabaw dla dzieci. Moż­liwe jest rów­nież łącze­nie miesz­kań dla uzy­ska­nia metrażu od 80 do 130m2. Kom­pleks miesz­ka­niowy będzie ogro­dzony, z dwoma nie­za­leż­nymi wjaz­dami oraz przy­sto­so­wany dla osób nie­peł­no­spraw­nych, dzięki czemu osie­dle będzie sprzy­jało kom­for­towi i bez­pie­czeń­stwu mieszkańców.

Inwestycja oddana do użytku, planowany termin rozpoczęcia II etapu IV kw.2017 zakończenie II etapu IV kw. 2018 r.

Inwestycja Osiedle Rąbieńska Etap II i III składa się z 5 budynków w których łącznie znajduje się 90 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Rąbieńska Etap II i III są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pro-Inwest Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rąbieńska Etap II i III pozostało w sprzedaży 30 mieszkań o powierzchni od 39 do 75 metrów kwadratowych w cenie od 4 630 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Rąbieńska Etap II i III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rąbieńska - Rąbieńska 54 (1544). W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rąbieńska Etap II i III znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Duduś dla Maluchów. Żłobek w odległości 600 m, Szkoła Podstawowa nr 169 w odległości 650 m, Akademia Malucha w odległości 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m Eurodent. Koziarski Jacek, lek. stomatolog, w odległości 900 m Amimed SC. Spółka lekarzy specjalistów, w odległości 1 000 m JMC. Medycyna i stomatologia. W okolicy znajdują się sklepy: Jadłodajnia u Gawła w odległości 550 m, Sielsko Anielsko w odległości 700 m, Pizzeria Bartek w odległości 750 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:MOSiR Wodny Raj w Łodzi w odległości 850 m, Hetman. Uczniowski klub sportowy w odległości 850 m, Julia. Madej Ł. w odległości 950 m.

Lokalizacja Osiedla Rąbień­ska wycho­dzi naprze­ciw zróż­ni­co­wa­nym potrze­bom przy­szłych miesz­kań­ców, łącząc zalety szyb­kiego dojazdu do cen­trum Łodzi oraz moż­li­wość spę­dza­nia czasu w bli­sko­ści łódz­kich tere­nów par­ko­wych — Parku na Zdro­wiu, ZOO czy Ogrodu Botanicznego.

Mieszcząca się w zachodniej części Łodzi dzielnica zamieszkana przez około 130 tysięcy osób. Powierzchnia Polesia wynosi 46 kilometrów kwadratowych. Dzielnica od południa sąsiaduje z Górną, od wschodu z Śródmieściem, od północy z Bałutami, a jej zachodnia granica stanowi jednocześnie część granicy miasta Łódź. Dostępność licznych terenów pod zabudowę sprawia, iż powstaje tam wiele nowych inwestycji mieszkaniowych, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, czy sportowo-rekreacyjne. W ramach Polesia znajdują się liczne parki np.: Park im. J. Poniatowskiego, Park im. J. Piłsudskiego, czy Park na Zdrowiu stanowiący największy łódzki park o wielkości 172 hektarów. W obrębie dzielnicy znajduje się również Lotnisko Lublinek, Atlas Arena, Dworzec Łódź Kaliska i Politechnika Łódzka. Rozwinięta sieć dróg: ulica Obywatelska, Legionów, Mikołaja Kopernika, Zielona, Aleja Unii Lubelskiej, Krakowska, Konstantynowska, Maratońska oraz wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy pozytywnie wpływają na komfort codziennego życia.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Pro-Inwest Sp. z o.o.

Pro-Inwest Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Pro-Inwest Zarzą­dza­nie Sp. z o.o.
  • ul. Srebrzyńska 9
    95-050 Konstantynów Łódzki

+48 509...