Stoisko dewelopera Maxbud Development

Targi Mieszkaniowe Łódzkie

Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 - mieszkania na sprzedaż

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Marii Skłodowskiej - Curie 26

Maxbud Development
  • liczba ofert 1

  • powierzchnie 79 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 79 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 280 - 285 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 25, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych od 4 do 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2015 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia monitoring, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26

Luksusowy apartamentowiec o efektownej, przyciągającej uwagę architekturze jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać w komfortowych warunkach, ciesząc się jednocześnie nowatorskimi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. 

Nasz budynek ma od IV do VII kondygnacji, wygodną komunikację między poszczególnymi poziomami zapewni winda. Nieruchomość składa się z 25 apartamentów o powierzchniach od 52 mkw. do 131 mkw. jak również 3 lokali usługowych umieszczonych w parterze budynku. Nasi Klienci znajdą tu wygodne, dwu i trzypokojowe mieszkania. Dla osób o nieco większych potrzebach metrażowych zaprojektowaliśmy 2 luksusowe apartamenty w układzie dwustrefowym dwupoziomowy i jednopoziomowy o powierzchni 120 mkw. Obydwa usytuowane są na dwie strony świata, północna i południową. W obu zastosowano na fragmentach przeszklenia wielkoformatowe, dzięki czemu uzyskano efekt przestrzenności i otwartości pomieszczeń. 

Lokatorzy będą mieli do dyspozycji parking wielostanowiskowy w przyziemiu i podziemiu oraz wewnętrzny zielony dziedziniec usytuowany nad powierzchnią garaży. Z jego części zostały wydzielone ogródki przypisane poszczególnym mieszkaniom na 1 piętrze.

Inwestycja Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 25 lokali mieszkalnych o powierzchni 79 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Development przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Skłodowskiej-Curie - Strzelców Kaniowskich (1693). W najbliższej okolicy inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 199 w Łodzi w odległości 200 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 152 w odległości 200 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 5, w odległości 300 m Apteka, w odległości 300 m Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Polesie. W okolicy znajdują się sklepy: PKO BP w odległości 200 m, Pizzeria Pełen Brzuszek w odległości 200 m, Keja Pub - Artystyczna Przystań w odległości 200 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Miejski Klub Tenisowy w odległości 350 m, Corio Team. Fight Club w odległości 450 m, Max Gym. Siłownia. Krochmalski M. w odległości 500 m.

Mieszcząca się w zachodniej części Łodzi dzielnica zamieszkana przez około 130 tysięcy osób. Powierzchnia Polesia wynosi 46 kilometrów kwadratowych. Dzielnica od południa sąsiaduje z Górną, od wschodu z Śródmieściem, od północy z Bałutami, a jej zachodnia granica stanowi jednocześnie część granicy miasta Łódź. Dostępność licznych terenów pod zabudowę sprawia, iż powstaje tam wiele nowych inwestycji mieszkaniowych, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, czy sportowo-rekreacyjne. W ramach Polesia znajdują się liczne parki np.: Park im. J. Poniatowskiego, Park im. J. Piłsudskiego, czy Park na Zdrowiu stanowiący największy łódzki park o wielkości 172 hektarów. W obrębie dzielnicy znajduje się również Lotnisko Lublinek, Atlas Arena, Dworzec Łódź Kaliska i Politechnika Łódzka. Rozwinięta sieć dróg: ulica Obywatelska, Legionów, Mikołaja Kopernika, Zielona, Aleja Unii Lubelskiej, Krakowska, Konstantynowska, Maratońska oraz wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy pozytywnie wpływają na komfort codziennego życia.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamentowiec przy ul. Skłodowskiej-Curie 26 jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
19 3 78,97 m2 4 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Maxbud Development

Maxbud Development

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. A.Struga 55 lok.1
    90-640 Łódź

+48 42 ...

+48 501...