Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe łódzkie - Bałuty

Apartamenty Drewnowska 43 - lokale użytkowe na sprzedaż

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Drewnowska 43

ATAL S.A.
  • liczba ofert 1

  • ceny (netto) za m2 7 000 

  • powierzchnie 89 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 624 120 zł
Ceny za m2 (netto) 7 000 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 89 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

* stan deweloperski - od 5 500 zł/m2 do 6600 zł/m2 * wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 * komórka lokatorska - 2 200 zł/m2 * miejsce postojowe naziemne - 15 000 zł * miejsce postojowe w garażu podziemnym - 30 000 zł * miejsce postojowe motocyklowe (etap II) - 20 000 zł * wersja płatności etap I - 20/80% * wersja płatności etap II - 20/20/60% ATAL DESIGN Wykończenie Standard 1 pokój - 700 zł/m2 2-3-4 - pokoje - 650 zł/m2 Wykończenie Standard Plus 1 pokój - 800 zł/m2 2-3-4 pokoje - 750 zł/m2 Wykończenie VIP 1 pokój - 950 zł/m2 2-3-4 pokoje - 900 zł/m2

Liczba budynków 3
Liczba lokali użytkowych wszystkich 27, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 10
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Drewnowska 43

Apartamenty Drewnowska 43 będą zwracać uwagę elegancką architekturą oraz spójnym połączeniem funkcji mieszkaniowych, handlowych i biurowych. Projektowana zabudowa doskonale wpisze się w istniejącą tkankę miejską i stworzy nową jakość w ofercie mieszkaniowej w tej części miasta.

Lokale o charakterze usługowym i biurowym będą zlokalizowane w czterokondygnacyjnej zabudowie frontowej, jaka rozciągnie się wzdłuż ulicy Drewnowskiej. Budynki zostaną oddzielone od ulicy chodnikiem oraz podwyższonym pasem estetycznej zieleni. Wokół zabudowy zaplanowano minimalistyczne kompozycje z drzew i krzewów oraz trawniki. Część biurowo-usługowa zyska nieco bardziej nowoczesne wykończenie w postaci dużych przeszkleń, które będzie nawiązywało do szklanych balustrad i minimalistycznych elewacji całego kompleksu. Obiekty usługowe i biurowe zaprojektowano z troską o zróżnicowane potrzeby nabywców – będą to zarówno mniejsze lokale, jak również duże, ponad dwustumetrowe przestrzenie.

Przestrzeń mieszkaniowa osiedla Apartamenty Drewnowska 43 będzie spójna z częścią usługowo-biurową zarówno pod względem estetyki i architektury, jak również standardu wykończenia. Równie eleganckie i dopracowane elewacje oraz komfortowe części wspólne sprawią, że mieszkańcy i przedsiębiorcy będą zadowoleni z wzajemnego sąsiedztwa. Przestrzeń wspólna zaaranżowana zostanie w formie tarasów, dziedzińców z ławkami, placów zabaw dla najmłodszych oraz ciekawych kompozycji roślinnych.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się 27 lokali użytkowych o powierzchni 89 m2. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 są już oddane do użytku. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 pozostał w sprzedaży 1 lokal o powierzchni 89 m2 w cenie od 7 000 zł/m2.

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Lutomierska - Zachodnia (0485). W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci z Dysfunkcjami Ruchu i Opóźnieniami Psychoruchowymi w odległości 200 m, Przedszkole Miejskie nr 35 w odległości 250 m, Filia nr 4 w odległości 300 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Doktor sp.j. NZOZ, w odległości 400 m Magiczna. Apteka, w odległości 550 m Ośrodek Zdrowia przy Światowej Fundacji Pomocy i Opieki Medycznej. W okolicy znajdują się sklepy: Cukiernia Bassendowski w odległości 150 m, Kebab Sandwich w odległości 200 m, Big Betty Coctail Bar & Restaurant w odległości 250 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Na Medal. Uczniowski klub sportow w odległości 650 m, Chmiel Jacek. Trening indywidualny w odległości 800 m, Akademia Body Mental. Yoga, ashtanga, pilates, kundalini joga, medytacja w odległości 900 m.

Druga co wielkości dzielnica Łodzi o powierzchni blisko 79 kilometrów kwadratowych. W porównaniu do reszty dzielnic Łodzi, zamieszkuje ją największa liczba ludności – około 195 tysięcy. Od północnego zachodu do północnego wschodu granica Bałut stanowi jednocześnie granicę Łodzi. Dzielnica sąsiaduje od południa z Polesiem, Śródmieściem i Widzewem. W Bałutach znajduje się największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce – Manufaktura, które powstało poprzez zrewitalizowanie fabryki Izraela Poznańskiego i dobudowanie nowych, harmonizujących z resztą części obiektu. W dzielnicy znajduje się duża liczba terenów zielonych np. niezwykle malowniczy Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki i wiele parków czy ogródków działkowych. Dużym atutem Bałut jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz sieć dróg np. ulica: Wojska Polskiego, Północna, Zachodnia, Drewnowska, Ogrodowa, Limanowskiego, Warszawska, Zgierska, Aleja Grzegorza Pałki, Aleja Włókniarzy, Łagiewnicka, Okólna, Szczecińska czy Strykowska, które umożliwiają komfortowe przemieszczanie się po mieście Łódź. Wysoki poziom zurbanizowania Bałut – liczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, dostępność punktów medycznych czy rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, wywiera pozytywny wpływ na wygodę życia codziennego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
1.13 1 89,16 m2 1 624 120 zł
7 000 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Sienkiewicza 82/84,
    90-318 Łódź

+48 42 ...

Wiadomości o deweloperze