Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe łódzkie - Bałuty

Apartamenty Drewnowska 43 II - lokale użytkowe na sprzedaż

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Drewnowska 43

ATAL S.A.
  • liczba ofert 11

  • powierzchnie 48 m2 - 101 m2

  • termin oddania 3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 48 - 101 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 292 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski, Wykończenie pod klucz

* stan deweloperski - od 5 500 zł/m2 do 6600 zł/m2 * wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 * komórka lokatorska - 2 200 zł/m2 * miejsce postojowe naziemne - 15 000 zł * miejsce postojowe w garażu podziemnym - 30 000 zł * miejsce postojowe motocyklowe (etap II) - 20 000 zł * wersja płatności etap I - 20/80% * wersja płatności etap II - 20/20/60% ATAL DESIGN Wykończenie Standard 1 pokój - 700 zł/m2 2-3-4 - pokoje - 650 zł/m2 Wykończenie Standard Plus 1 pokój - 800 zł/m2 2-3-4 pokoje - 750 zł/m2 Wykończenie VIP 1 pokój - 950 zł/m2 2-3-4 pokoje - 900 zł/m2

Liczba budynków 4
Liczba lokali użytkowych wszystkich 199, dostępnych 11
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (205 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc)
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 3 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II

Prestiżowa inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 została podzielona na cztery etapy. W pierwszym etapie powstanie siedem obiektów. Budynki tworzące pierzeję ulicy Drewnowskiej posiadać będą lokale usługowe i przestrzenie biurowe na poziomie parteru i pierwszego piętra. Na wyższych kondygnacjach zaprojektowane zostały 264 mieszkania o powierzchniach od 27 do 100 mkw. Na terenie inwestycji przewidziano 285 miejsc parkingowych podziemnych oraz 33 miejsca na parkingu zewnętrznym. Takie połączenie zagwarantuje najwyższą funkcjonalność inwestycji oraz komfort dnia codziennego dla wszystkich mieszkańców i nabywców lokali usługowych. Część budynków zaprojektowanych w pierwszym etapie posiadać będzie także ogólnodostępne tarasy zielone, zlokalizowane na dachach. Ta wspólna przestrzeń sprzyjać będzie integracji mieszkańców. Tarasy pełnić będą różne funkcje – od placu zabaw dla najmłodszych, poprzez rekreację, do miejsca spotkań sąsiadów. Tarasy umieszczone na dachach poszczególnych budynków dają możliwość korzystania z nich w tym samym czasie przez różne grupy wiekowe, we wzajemnej harmonii. Projektanci zwrócili uwagę na potrzeby rodzin z dziećmi – na dachach dwóch niższych budynków powstaną place zabaw z akcesoriami do bezpiecznych ćwiczeń sprawnościowych.

Wszystkie obiekty zaplanowano z troską o ich wygodną i funkcjonalną aranżację. Kompleks mieszkaniowy w pełni dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych – zarówno część garażowa, mieszkaniowa, jak i tarasy rekreacyjne. Nowoczesna forma budynków została zaprojektowana z dbałością o detale: wysokiej klasy materiały wykończeniowe we wnętrzach i na elewacjach to tylko niektóre z cech wyróżniających inwestycję na tle innych łódzkich projektów. Apartamenty Drewnowska 43 zapewni wyjątkową perspektywę na pofabryczną stolicę Polski - będzie to najwyższy budynek mieszkalny w tej części miasta. Najwyższe kondygnacje sięgać będą 35 m nad poziomem ulicy Drewnowskiej i z mieszkań tam usytuowanych będzie roztaczał się wspaniały widok na panoramę miasta.

Apartamenty Drewnowska 43 to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamieszkać w centrum i w pełni korzystać z miejskich udogodnień. Projektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz rozkłady od jednego do czterech pokoi. Każde z mieszkań, niezależnie od powierzchni, posiadać będzie balkon lub loggię tworzące spójną, nowoczesną elewację. Minimalistyczne balustrady nadadzą tym przestrzeniom zewnętrznym elegancki charakter i doskonale wpiszą się w ogólną koncepcję architektoniczną osiedla. W obiektach zaprojektowano także 234 komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 II składa się z 4 budynków, w których łącznie znajduje się 199 lokali użytkowych o powierzchni od 48 m2 do 101 m2. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II pozostało w sprzedaży 11 lokali o powierzchni od 48 m2 do 101 m2.

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Lutomierska - Zachodnia (0485). W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci z Dysfunkcjami Ruchu i Opóźnieniami Psychoruchowymi w odległości 200 m, Przedszkole Miejskie nr 35 w odległości 250 m, Filia nr 4 w odległości 300 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Doktor sp.j. NZOZ, w odległości 400 m Magiczna. Apteka, w odległości 550 m Ośrodek Zdrowia przy Światowej Fundacji Pomocy i Opieki Medycznej. W okolicy znajdują się sklepy: Cukiernia Bassendowski w odległości 150 m, Kebab Sandwich w odległości 200 m, Big Betty Coctail Bar & Restaurant w odległości 250 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Na Medal. Uczniowski klub sportow w odległości 650 m, Chmiel Jacek. Trening indywidualny w odległości 800 m, Akademia Body Mental. Yoga, ashtanga, pilates, kundalini joga, medytacja w odległości 900 m.

Druga co wielkości dzielnica Łodzi o powierzchni blisko 79 kilometrów kwadratowych. W porównaniu do reszty dzielnic Łodzi, zamieszkuje ją największa liczba ludności – około 195 tysięcy. Od północnego zachodu do północnego wschodu granica Bałut stanowi jednocześnie granicę Łodzi. Dzielnica sąsiaduje od południa z Polesiem, Śródmieściem i Widzewem. W Bałutach znajduje się największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce – Manufaktura, które powstało poprzez zrewitalizowanie fabryki Izraela Poznańskiego i dobudowanie nowych, harmonizujących z resztą części obiektu. W dzielnicy znajduje się duża liczba terenów zielonych np. niezwykle malowniczy Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki i wiele parków czy ogródków działkowych. Dużym atutem Bałut jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz sieć dróg np. ulica: Wojska Polskiego, Północna, Zachodnia, Drewnowska, Ogrodowa, Limanowskiego, Warszawska, Zgierska, Aleja Grzegorza Pałki, Aleja Włókniarzy, Łagiewnicka, Okólna, Szczecińska czy Strykowska, które umożliwiają komfortowe przemieszczanie się po mieście Łódź. Wysoki poziom zurbanizowania Bałut – liczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, dostępność punktów medycznych czy rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, wywiera pozytywny wpływ na wygodę życia codziennego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II jest dostępnych 11 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
2 1 70,27 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
1 1 100,86 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
8 1 85,84 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
11 1 74,27 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
13 1 83,45 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
6 1 68,13 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
3 1 87,15 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
7 1 101,24 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
9 1 48,15 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
10 1 91,87 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
12 1 96,23 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Sienkiewicza 82/84,
    90-318 Łódź

+48 42 ...

Wiadomości o deweloperze