Nowe lokale użytkowe w Śródmieściu

Hala targowa łódzkie - Śródmieście

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Śródmieściu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Śródmieściu

Najmniejsza pod względem powierzchni, licząca niespełna 7 kilometrów kwadratowych dzielnica Łodzi. Zamieszkuje ją około 63 tysiące osób. Śródmieście mieści się w centralnej części Łodzi, od strony zachodniej sąsiaduje z Polesiem, od strony północnej z Bałutami, od strony wschodniej z Widzewem, a od południa z Górną. W jego obrębie znajduje się Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Łódzki, Teatr Wielki, Teatr Muzyczny, a także najbardziej reprezentacyjna, ulica Piotrowska, którą otulają historyczne kamienice nadające jej niepowtarzalnego klimatu. Wysoki poziom zurbanizowania oraz główne arterie Śródmieścia – Uniwersytecka, Kościuszki, Zachodnia, Pomorska, Sienkiewicza, Piłsudskiego, czy Doktora Stefana Kopcińskiego zapewniają wygodę życia codziennego.

W Śródmieściu aktualnie jest na sprzedaż 583 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 112 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 22,00 do 132,00 m2, w tym:

  • 168 mieszkań 1-pokojowych,
  • 101 mieszkań 2-pokojowych,
  • 222 mieszkania 3-pokojowych,
  • 50 mieszkań 4-pokojowych,
  • 5 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Śródmieściu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Śródmieściu wynoszą od 4 850 zł do 8 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Śródmieściu kosztuje 184 842 zł.

W Śródmieściu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane lokale użytkowe w Śródmieściu

Lokale użytkowe w Śródmieściu

Podobne lokalizacje