Nowe lokale użytkowe w Górnej

Hala targowa łódzkie - Górna

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Górnej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Górnej

Dzielnica Łodzi znajdująca się w południowej części miasta. Jej teren, liczący blisko 72 kilometry kwadratowe zamieszkuje około 160 tysięcy osób. Od strony północnej graniczy z Polesiem, Śródmieściem i Widzewem, zaś jej wschodnia, południowa i zachodnia granica stanowi równocześnie granice Łodzi. W jej ramach znajduje się: Port Lotniczy, Wyższa Szkoła Informatyki, Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych oraz liczne hipermarkety i obszary zieleni miejskiej. Górna to bardzo dobrze rozwinięta część miasta, zarówno pod względem infrastruktury miejskiej, dającej dostęp do placówek edukacyjnych różnego szczebla, różnorodnych punktów usługowych, medycznych czy sportowych i rekreacyjnych, a także pod względem infrastruktury drogowej – ulica Rzgowska, Dąbrowskiego, Władysława Broniewskiego, Paderewskiego, Pabianicka, Aleja Jana Pawła II, Aleja Politechniki, Śląska, Chocianowicka, czy Demokratyczna, która umożliwia dogodne przemieszczanie się po Łodzi.

W Górnej aktualnie jest na sprzedaż 584 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 18 inwestycjach deweloperskich, z których 72 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Górnej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 11,00 do 118,00 m2, w tym:

  • 83 mieszkania 1-pokojowych,
  • 211 mieszkań 2-pokojowych,
  • 197 mieszkań 3-pokojowych,
  • 64 mieszkania 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Górnej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Górnej wynoszą od 4 005 zł do 9 032 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Górnej kosztuje 90 500 zł.

Ceny domów w Górnej

W Górnej mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 173,00 do 181,00 m2.

Aktualnie w w Górnej deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe w Górnej

Lokale użytkowe w Górnej

Podobne lokalizacje