Nowe lokale użytkowe w Górnej

Hala targowa Łódzkie - Górna

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Górnej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Górnej

Dzielnica Łodzi znajdująca się w południowej części miasta. Jej teren, liczący blisko 72 kilometry kwadratowe zamieszkuje około 160 tysięcy osób. Od strony północnej graniczy z Polesiem, Śródmieściem i Widzewem, zaś jej wschodnia, południowa i zachodnia granica stanowi równocześnie granice Łodzi. W jej ramach znajduje się: Port Lotniczy, Wyższa Szkoła Informatyki, Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych oraz liczne hipermarkety i obszary zieleni miejskiej. Górna to bardzo dobrze rozwinięta część miasta, zarówno pod względem infrastruktury miejskiej, dającej dostęp do placówek edukacyjnych różnego szczebla, różnorodnych punktów usługowych, medycznych czy sportowych i rekreacyjnych, a także pod względem infrastruktury drogowej – ulica Rzgowska, Dąbrowskiego, Władysława Broniewskiego, Paderewskiego, Pabianicka, Aleja Jana Pawła II, Aleja Politechniki, Śląska, Chocianowicka, czy Demokratyczna, która umożliwia dogodne przemieszczanie się po Łodzi.

W Górnej aktualnie jest na sprzedaż 759 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich, z których 39 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Górnej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 98 mieszkań 1-pokojowych,
  • 253 mieszkania 2-pokojowych,
  • 327 mieszkań 3-pokojowych,
  • 71 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Górnej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Górnej wynoszą od 4 200 zł do 6 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Górnej kosztuje 168 060 zł.

Ceny domów w Górnej

W Górnej mamy 8 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 127,00 do 216,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Górnej wynoszą od 3 837 zł do 4 338 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Górnej kosztuje 550 000 zł.

Lokale użytkowe w Górnej

Podobne lokalizacje