Nowe lokale użytkowe w Widzewie

Hala targowa łódzkie - Widzew

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Widzewie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Widzewie

Środkowo-wschodnia, największa pod względem powierzchni dzielnica Łodzi zajmująca teren około 90 kilometrów kwadratowych. Widzew zamieszkuje blisko 130 tysięcy osób. Sąsiaduje on z Bałutami od północy, Śródmieściem od Zachodu, dzielnicą Górna od południa, zaś jego wschodnia granica stanowi równocześnie cześć granicy Łodzi. W południowej części dzielnicy przeważają osiedla z obiektami wielorodzinnymi, zaś północe tereny to lasy, niewielkie osady, nieużytki i pola. Na terenie Widzewa znajdują się liczne zakłady przemysłowe np. Indesit, Bosch-Siemens, Ariadna SA Fabryka Nici, duże hipermarkety, liczne parki np. : 3 maja i Źródliska oraz kluby sportowe. Sprawne przemieszczanie się po mieście zapewniają ulice: Piłsudskiego, Przybyszewskiego, Brzezińska, Pomorska, Doktora Stefana Kopcińskiego, Puszkina, Lodowa, Jędrzejowska, Wiączyńska, Grabińska czy Marmurowa. Ponadto dostępność sklepów, punktów sportowo-rekreacyjnych, usługowych, szkół, przedszkoli czy placówek medycznych zapewnia wygodę życia codziennego.

W Widzewie aktualnie jest na sprzedaż 1 661 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 30 inwestycjach deweloperskich, z których 117 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Widzewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 22,00 do 127,00 m2, w tym:

  • 166 mieszkań 1-pokojowych,
  • 568 mieszkań 2-pokojowych,
  • 705 mieszkań 3-pokojowych,
  • 183 mieszkania 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Widzewie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Widzewie wynoszą od 4 300 zł do 8 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Widzewie kosztuje 170 476 zł.

Ceny domów w Widzewie

W Widzewie mamy 18 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 146,00 do 244,00 m2.

Aktualnie w w Widzewie deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 6 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe w Widzewie

Lokale użytkowe w Widzewie

Podobne lokalizacje