Nowe lokale użytkowe w Łodzi

Hala targowa Łódzkie - Łódź

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łodzi. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łodzi

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Zajmuje obszar 293km2 i liczy sobie ok. 768 tysięcy mieszkańców. Stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej będącej najdłuższą ulicą handlową Europy. Nie brakuje elementów eklektycznych, co ciekawie przeplata się z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z ponad 20 szkołami wyższymi, w tym popularną Wyższą Szkołą Filmową.

W Łodzi aktualnie jest na sprzedaż 3 733 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 90 inwestycjach deweloperskich, z których 302 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łodzi mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 171,00 m2, w tym:

  • 455 mieszkań 1-pokojowych,
  • 1 247 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 557 mieszkań 3-pokojowych,
  • 353 mieszkania 4-pokojowych,
  • 26 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łodzi

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łodzi wynoszą od 3 223 zł do 8 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łodzi kosztuje 150 520 zł.

Ceny domów w Łodzi

W Łodzi mamy 56 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 90,00 do 244,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Łodzi wynoszą od 4 086 zł do 5 333 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Łodzi kosztuje 430 200 zł.

Aktualnie w w Łodzi deweloperzy przygotowali 13 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 6 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe w Łodzi

Lokale użytkowe w Łodzi

Podobne lokalizacje