Nowe lokale użytkowe w Łodzi

Hala targowa łódzkie - Łódź

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łodzi. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łodzi

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Zajmuje obszar 293km2 i liczy sobie ok. 768 tysięcy mieszkańców. Stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej będącej najdłuższą ulicą handlową Europy. Nie brakuje elementów eklektycznych, co ciekawie przeplata się z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z ponad 20 szkołami wyższymi, w tym popularną Wyższą Szkołą Filmową.

W Łodzi aktualnie jest na sprzedaż 3 412 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 101 inwestycjach deweloperskich, z których 342 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łodzi mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 11,00 do 222,00 m2, w tym:

  • 408 mieszkań 1-pokojowych,
  • 1 065 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 307 mieszkań 3-pokojowych,
  • 448 mieszkań 4-pokojowych,
  • 40 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łodzi

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łodzi wynoszą od 4 005 zł do 11 522 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łodzi kosztuje 90 500 zł.

Ceny domów w Łodzi

W Łodzi mamy 69 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 90,00 do 245,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Łodzi wynoszą od 4 645 zł do 5 612 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Łodzi kosztuje 455 000 zł.

Aktualnie w w Łodzi deweloperzy przygotowali 13 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 4 nieruchomościach. W Łodzi mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane lokale użytkowe w Łodzi

Lokale użytkowe w Łodzi

Podobne lokalizacje