Nowe lokale użytkowe w Zgierzu

Hala targowa łódzkie - Zgierz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zgierzu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zgierzu

Zgierz to miasto położone ok. 3 km. od Aleksandrowa Łódzkiego i ok. 4 km. Od Łodzi na powierzchni 42 km. kw. Z 57 tys. mieszkańców. Wchodzi w skład aglomeracji łódzkiej. Przez Zgierz przebiega droga krajowa 91 Gdańsk – Częstochowa i droga krajowa 71 Stryków- Rzgów. Bliskość Łodzi umożliwia korzystanie z tamtejszych uczelni wyższych, kin, teatrów i życia kulturalnego. Jednak i w Zgierzu dużo się dzieje dzięki corocznym festiwalom czy zabytkom poprzemysłowym i sakralnym. W mieście są też supermarkety, m.in. Netto, Tesco czy Biedronka. Tutejszy szpital i dwie całodobowe apteki zapewniają opiekę medyczną na wysokim poziomie podczas gdy relaks umożliwiają miejskie lasy, rzeka Bzura, korty tenisowe, baseny czy korty do squasha..

W Zgierzu aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zgierzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 95,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

W Zgierzu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje