Nowe domy na Polesiu

Hala targowa Łódzkie - Polesie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Polesiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Polesiu

Mieszcząca się w zachodniej części Łodzi dzielnica zamieszkana przez około 130 tysięcy osób. Powierzchnia Polesia wynosi 46 kilometrów kwadratowych. Dzielnica od południa sąsiaduje z Górną, od wschodu z Śródmieściem, od północy z Bałutami, a jej zachodnia granica stanowi jednocześnie część granicy miasta Łódź. Dostępność licznych terenów pod zabudowę sprawia, iż powstaje tam wiele nowych inwestycji mieszkaniowych, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, czy sportowo-rekreacyjne. W ramach Polesia znajdują się liczne parki np.: Park im. J. Poniatowskiego, Park im. J. Piłsudskiego, czy Park na Zdrowiu stanowiący największy łódzki park o wielkości 172 hektarów. W obrębie dzielnicy znajduje się również Lotnisko Lublinek, Atlas Arena, Dworzec Łódź Kaliska i Politechnika Łódzka. Rozwinięta sieć dróg: ulica Obywatelska, Legionów, Mikołaja Kopernika, Zielona, Aleja Unii Lubelskiej, Krakowska, Konstantynowska, Maratońska oraz wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy pozytywnie wpływają na komfort codziennego życia.

Na Polesiu aktualnie jest na sprzedaż 1 210 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 30 inwestycjach deweloperskich, z których 182 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Polesiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 171,00 m2, w tym:

  • 116 mieszkań 1-pokojowych,
  • 415 mieszkań 2-pokojowych,
  • 564 mieszkania 3-pokojowych,
  • 96 mieszkań 4-pokojowych,
  • 9 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Polesiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Polesiu wynoszą od 4 631 zł do 7 597 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Polesiu kosztuje 149 000 zł.

Na Polesiu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Polesiu deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Domy na sprzedaż na Polesiu

Podobne lokalizacje