Nowe domy na Polesiu

Hala targowa łódzkie - Polesie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Polesiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Polesiu

Mieszcząca się w zachodniej części Łodzi dzielnica zamieszkana przez około 130 tysięcy osób. Powierzchnia Polesia wynosi 46 kilometrów kwadratowych. Dzielnica od południa sąsiaduje z Górną, od wschodu z Śródmieściem, od północy z Bałutami, a jej zachodnia granica stanowi jednocześnie część granicy miasta Łódź. Dostępność licznych terenów pod zabudowę sprawia, iż powstaje tam wiele nowych inwestycji mieszkaniowych, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, czy sportowo-rekreacyjne. W ramach Polesia znajdują się liczne parki np.: Park im. J. Poniatowskiego, Park im. J. Piłsudskiego, czy Park na Zdrowiu stanowiący największy łódzki park o wielkości 172 hektarów. W obrębie dzielnicy znajduje się również Lotnisko Lublinek, Atlas Arena, Dworzec Łódź Kaliska i Politechnika Łódzka. Rozwinięta sieć dróg: ulica Obywatelska, Legionów, Mikołaja Kopernika, Zielona, Aleja Unii Lubelskiej, Krakowska, Konstantynowska, Maratońska oraz wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy pozytywnie wpływają na komfort codziennego życia.

Na Polesiu aktualnie jest na sprzedaż 1 096 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 36 inwestycjach deweloperskich, z których 142 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Polesiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 172,00 m2, w tym:

  • 80 mieszkań 1-pokojowych,
  • 291 mieszkań 2-pokojowych,
  • 498 mieszkań 3-pokojowych,
  • 161 mieszkań 4-pokojowych,
  • 26 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Polesiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Polesiu wynoszą od 4 850 zł do 8 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Polesiu kosztuje 170 751 zł.

Ceny domów na Polesiu

Na Polesiu mamy 11 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 125,00 do 136,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Polesiu kosztuje 568 983 zł.

Aktualnie w na Polesiu deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. Na Polesiu mamy także 2 oferty last minute.

Polecane domy na Polesiu

Domy na sprzedaż na Polesiu

Podobne lokalizacje