Nowe domy w Łodzi

Hala targowa łódzkie - Łódź

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łodzi. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łodzi

Funkcjonujące na prawach powiatu miasto Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Zajmuje obszar 293km2 i liczy sobie ok. 768 tysięcy mieszkańców. Stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej będącej najdłuższą ulicą handlową Europy. Nie brakuje elementów eklektycznych, co ciekawie przeplata się z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z ponad 20 szkołami wyższymi, w tym popularną Wyższą Szkołą Filmową.

W Łodzi aktualnie jest na sprzedaż 3 777 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 106 inwestycjach deweloperskich, z których 245 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łodzi mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 222,00 m2, w tym:

  • 407 mieszkań 1-pokojowych,
  • 1 172 mieszkania 2-pokojowych,
  • 1 544 mieszkania 3-pokojowych,
  • 489 mieszkań 4-pokojowych,
  • 41 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łodzi

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łodzi wynoszą od 3 554 zł do 9 598 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łodzi kosztuje 128 649 zł.

Ceny domów w Łodzi

W Łodzi mamy 51 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 90,00 do 244,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Łodzi wynoszą od 4 302 zł do 5 333 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Łodzi kosztuje 440 600 zł.

Aktualnie w w Łodzi deweloperzy przygotowali 16 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 6 nieruchomościach. W Łodzi mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane domy w Łodzi

Wybrane promocje w Łodzi

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w Łodzi

Podobne lokalizacje