Nowe domy w Aleksandrowie Łódzkim

Hala targowa Łódzkie - Aleksandrów Łódzki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Aleksandrowie Łódzkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Aleksandrowie Łódzkim

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. Od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce i skorzystać z tamtejszych licznych uczelni wyższych. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Świetna komunikacja z Łodzią i sąsiednim Zgierzem umożliwia wizyty w tamtejszych centrach handlowych, kinach, teatrach i muzeach. Aleksandrów Łódzki posiada basen, kilka ciekawych zabytków z XIX wieku a do tego 3 państwowe i 2 prywatne przedszkola, 6 podstawówek, 3 gimnazja, 3 licea i 1 liceum prywatne.

W Aleksandrowie Łódzkim aktualnie jest na sprzedaż 87 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Aleksandrowie Łódzkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 12 mieszkań 1-pokojowych,
  • 11 mieszkań 2-pokojowych,
  • 45 mieszkań 3-pokojowych,
  • 13 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Aleksandrowie Łódzkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Aleksandrowie Łódzkim wynoszą od 3 900 zł do 4 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Aleksandrowie Łódzkim kosztuje 264 849 zł.

Ceny domów w Aleksandrowie Łódzkim

W Aleksandrowie Łódzkim mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 90,00 do 182,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Aleksandrowie Łódzkim wynoszą od 4 780 zł do 5 333 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Aleksandrowie Łódzkim kosztuje 430 200 zł.

Aktualnie w w Aleksandrowie Łódzkim deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Polecane domy w Aleksandrowie Łódzkim

Wybrane promocje w Aleksandrowie Łódzkim

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje