Nowe mieszkania w Skierniewicach

Hala targowa łódzkie - Skierniewice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Skierniewicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Skierniewicach

Skierniewice to miasto posiadające prawa powiatu, położone w połowie drogi z Warszawy do Łodzi (dzieli je ok. 70 km. Odległości do każdego z miast) na powierzchni 36 km. kw., z liczbą mieszkańców wahającą się w okolicy 50 tys. osób. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. Zabudowę Skierniewic w dużej mierze tworzą zabytkowe kamienice uzupełnione o korespondującą z otoczeniem zabudowę powojenną. Zakupy umożliwia duże centrum handlowe Dekada i kilkanaście supermarketów. Działają tu dwie szkoły wyższe i liczne szkoły policealne, szkoła muzyczna, przedszkola czy szkoły integracyjne. Skierniewice to też ważny ośrodek kulturalny z licznymi festiwalami odbywającymi się głównie latem. Unikatowe jest też położenie miasta pomiędzy czterema dużymi lasami, z czego jeden jest Parkiem Krajobrazowym.

W Skierniewicach aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Skierniewicach nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Skierniewicach

W Skierniewicach mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 163,00 do 248,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Skierniewicach wynoszą od 3 865 zł do 3 900 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Skierniewicach kosztuje 610 000 zł.

Aktualnie w w Skierniewicach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje