Nowe mieszkania w powiecie Zgierskim

Hala targowa Łódzkie - Zgierski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Zgierskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Zgierskim

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

W powiecie Zgierskim aktualnie jest na sprzedaż 93 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Zgierskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 12 mieszkań 1-pokojowych,
  • 11 mieszkań 2-pokojowych,
  • 45 mieszkań 3-pokojowych,
  • 15 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Zgierskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Zgierskim wynoszą od 3 223 zł do 4 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Zgierskim kosztuje 264 849 zł.

Ceny domów w powiecie Zgierskim

W powiecie Zgierskim mamy 9 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 90,00 do 182,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Zgierskim wynoszą od 3 206 zł do 5 333 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Zgierskim kosztuje 430 200 zł.

Aktualnie w w powiecie Zgierskim deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Polecane mieszkania w powiecie Zgierskim

Wybrane promocje w powiecie Zgierskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Zgierskim

Podobne lokalizacje