Nowe mieszkania w powiecie zgierskim

Hala targowa łódzkie - zgierski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie zgierskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie zgierskim

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

W powiecie zgierskim aktualnie jest na sprzedaż 53 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 3 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie zgierskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 1-pokojowych,
  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 32 mieszkania 3-pokojowych,
  • 5 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie zgierskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie zgierskim wynoszą od 4 200 zł do 4 990 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie zgierskim kosztuje 321 734 zł.

Ceny domów w powiecie zgierskim

W powiecie zgierskim mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 90,00 do 153,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie zgierskim wynoszą od 5 000 zł do 5 333 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie zgierskim kosztuje 455 000 zł.

Aktualnie w w powiecie zgierskim deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane mieszkania w powiecie zgierskim

Wybrane promocje w powiecie zgierskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie zgierskim

Podobne lokalizacje