Stoisko dewelopera Red Co.

Targi Mieszkaniowe kujawsko-pomorskie

Red Co.
Leśna 4

Red Co.

Posiadamy 312 ofert
w 4 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Red Co. jest firmą której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym a następnie sprzedaży lub najmie lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

Red Co. systematycznie rozwija swoją działalność. Realizuje oraz planuje zrealizować projekty deweloperskie na posiadanych oraz właśnie nabywanych nieruchomościach w Inowrocławiu i jego okolicach, w Niemczu, Bydgoszczy oraz w Toruniu.W przyszłości zamierzamy także rozszerzyć działalność na inne duże miasta w Polsce, w tym w szczególności Poznań i Gdańsk.

Nasz cel

Zależy nam na zapewnieniu Naszym mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycjii dewelopera. Nasi Klienci zwykle doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią to wybrać, choć zawsze wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chcemy aby nasze inwestycje realizowane były w najlepszych lokalizacjach. Patrząc bardziej globalnie, zależy nam na podnoszeniu jakości przestrzeni miejskiej i życia mieszkańców oraz podwyższaniu standardów w środowisku deweloperskim.

Jak go realizujemy

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym nad którymi pieczę sprawuje wielopoziomowy nadzór : I – wykonawczy, II – inwestorski, III – bankowy. Oferujemy mieszkaniai domy do wykończenia lub – na życzenie Klientów – w standardzie rozszerzonym na podstawie indywidualnych uzgodnień, w tym także w systemie “pod klucz”.

Naszymi standardami są:

Jakość i rzetelność Profesjonalny nadzór i zarządzanie Ciekawa i nowoczesna architektura Terminowość Przejrzystość warunków zakupu Starannie dobrane lokalizacje Indywidualna opieka nad klientemPonieważ sami dużo od siebie wymagamy, lubią nas klienci z wymaganiami. A my z wzajemnością –lubimy wymagających.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.